Városlista
2025. április 10, csütörtök - Zsolt

Hírek

2013. Július 26. 09:18, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Vonat ütközött személyautóval Okány és Vésztő között

Vonat ütközött személyautóval Okány és Vésztő között

Vonat ütközött személygépkocsival a Békés megyei Okány és Vésztő állomás között péntek reggel, senki nem sérült meg, de jelenleg áll a vonatforgalom ezen a szakaszon - közölte a Mávinform az MTI-vel.

A Békéscsaba-Kötegyán-Vésztő vasútvonalon csaknem egyórás késésre kell számítaniuk az utasoknak - olvasható a közleményben.
A Mávinform tájékoztatása szerint a személygépkocsi a jól működő fénysorompó tiltó jelzése ellenére hajtott a sínekre, ahol összeütközött a Vésztőről Kötegyánra tartó személyvonattal. Sem a vonaton, sem a gépkocsiban nem sérült meg senki.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld

Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok

ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.

2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld

Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés

Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.

2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal

A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára