Hírek
2012. Március 27. 14:11, kedd |
Külföld
Forrás: STOP / manna.ro
Tonnaszámra hevert a Viagra a falu határában

Hihetetlen felfedezést tett néhány gyermek egy romániai faluban: Barnova határában több ezer Viagrát találtak.
A potencianövelő bogyók csomagolása tökéletes volt, és ami még meglepőbb, a gyógyszerek szavatossági ideje nem járt le. A hatóságok vizsgálatot indítottak az ügyben.
- Lehetséges, hogy a pasztillák hamisak. Nyomozunk ilyen irányban is. A szavatossági határidejük 2013-2015 - mondta az iasi-i rendőrség szóvivője, Mihaela Abaza. Szemtanúk azt állítják, a tablettákat egy férfi szállította a dombhoz papucs-Daciával.
A gyógyszereket a környezetőrség szállította el a helyszínről. Időközben kiderült, hogy a Viagrák között Lovegrát és Levitrát is találtak. Bár a kapszulák csomagolásával nem volt gond, a szakemberek arra figyelmeztettek, hogy veszélyt jelenthetnek az állatokra és az emberi szervezetre.
A szexológusok szerint csak hamisítványról lehet szó, melynek fogyasztása káros mellékhatásokkal járhat. - A Levitrát nagy valószínűséggel hamisították - idézi Voichita Mogos szexológust a manna.ro.
manna.ro / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 12. 07:46, szombat | Külföld
Hszi Csin-ping: a vámháborúnak nincs győztese
2025. Április 12. 07:43, szombat | Külföld
Fehér Ház: Donald Trump különmegbízottja közvetlen tárgyalást folytat Vlagyimir Putyinnal a tűzszünet előmozdítása érdekében
Az amerikai elnöki különmegbízott Oroszországban közvetlen tárgyalást folytat Vlagyimir Putyin elnökkel az ukrajnai tűzszünet előmozdítása érdekében – közölte a Fehér Ház szóvivője pénteken.
2025. Április 10. 07:07, csütörtök | Külföld
Donald Trump 90 napra felfüggesztette a vámokat, Kínát kivéve
Donald Trump 90 napos szünetet rendelt el az amerikai vámok alkalmazása terén, egyben azonnali hatállyal megemelte a Kínára vonatkozó vámtételt 125 százalékra.
2025. Április 08. 07:54, kedd | Külföld
Londoni elemzők: recessziós kockázatot jelentenek a vámok az amerikai gazdaságban
Londoni pénzügyi elemzők szerint recessziós kockázatot jelentenek az amerikai gazdaságban a meredeken megemelt importvámok hazai inflációs és fogyasztási hatásai.