Városlista
2025. április 10, csütörtök - Zsolt

Hírek

2024. Április 01. 19:56, hétfő | Belföld
Forrás: Katasztrófavédelem

Tömegbaleset történt az M7-esen, nyolc autó ütközött össze!

Tömegbaleset történt az M7-esen, nyolc autó ütközött össze!

Összeütközött nyolc gépjármű az M7-es autópálya 141-es kilométerénél, Balatonboglár térségében hétfőn késő délután, a sztráda Budapestre vezető szakaszát lezárták – közölte a Somogy Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

Óvári Timót, az igazgatóság helyettes szóvivője az MTI megkeresésére beszámolt arról, hogy a műszaki mentést a siófoki hivatásos és a balatonboglári önkormányzati tűzoltók bevonásával végzik.

Az igazgatóság tájékoztatása szerint a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat és mentőhelikopterek is a helyszínre tartanak.

Az Útinform azt írta, a 143-as jelű Lengyeltóti/Balatonboglár csomópontban a rendőrök leterelik a Budapest felé tartó forgalmat.

Címkék: baleset, közlekedés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 10. 07:11, csütörtök | Belföld

Kitartóan veszik az államkötvényt a magyarok

ÁKK: töretlen a lakosság bizalma az állampapírok iránt.

2025. Április 10. 07:09, csütörtök | Belföld

Nagy István: továbbra sincs új kitörés, a kormányülésen is napirenden volt a védekezés

Továbbra sincs új kitörés, eredményes védekezés a ragadós száj- és körömfájás ellen - mondta Nagy István agrárminiszter a Facebookra szerdán feltöltött videóban.

2025. Április 10. 07:08, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor megállapodott a telekommunikációs szolgáltatókkal

A nagy telekommunikációs szolgáltatók nem emelik áraikat jövő július 1-jéig, az a szolgáltató, amely az idén már emelt, visszaviszi árait a január 1-jei szintre

2025. Április 09. 07:37, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt

Az elmúlt napokban jelentősen megnőtt az autóipar érdeklődése Magyarország iránt, minthogy hazánk a jelenlegi globális bizonytalanságok közepette is stabil környezetet nyújt az ágazat számára