Hírek
2017. Április 10. 07:30, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Rengeteg baleset történt a hétvégén – ketten meghaltak

Két balesetben ketten haltak meg a hétvégén az ország közútjain - közölte a rendőrség hétfő reggel internetes oldalán.
Az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) közleménye szerint az elmúlt 72 órában a rendőrök 138 személyi sérüléses közúti közlekedési baleset helyszínén intézkedtek, ebből két halálos kimenetelű közlekedési balesetben két ember életét vesztette, 29 súlyos és 107 könnyű sérüléssel végződött.
A rendőrök 616 embert fogtak el, közülük 125-öt körözés alapján, 406-ot pedig bűncselekmény elkövetésén értek tetten. 569 személyt állítottak elő, köztük 250-et bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt, további 47-et ittas vezetés gyanúja miatt. Biztonsági intézkedésre 346 esetben volt szükség - olvasható a police.hu oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 13. 07:55, csütörtök | Belföld
NAV: érkeznek az adószámla-értesítők
Márciustól folyamatosan küldik az adószámla-értesítőket a magánszemélyeknek és a gazdálkodóknak - közölte a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerdán az MTI-vel.
2025. Március 13. 07:54, csütörtök | Belföld
Varga Mihály az MNB új elnökeként aláírta a forintbankjegyet
A magyar bankjegyekben a fejlődés a hagyománnyal és a stabilitással ötvöződik, miközben megfelelnek a mai készpénzforgalom technológiai követelményeinek is -
2025. Március 13. 07:45, csütörtök | Belföld
Hétfőtől itt a profitplafon!
Hétfőn lép életbe a kormány profitplafonról szóló rendelete, amely azt jelenti, hogy mostantól a kereskedők legfeljebb tíz százalékot tehetnek a beszerzési árakra
2025. Március 13. 07:41, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: A legfontosabb a 30 évnél fiatalabb édesanyák adómentessége
A kormány célja a 30 évnél fiatalabb anyák szja-mentességével az, hogy a gyermeket vállalók ne kerüljenek rosszabb anyagi helyzetbe, mint azok, akik nem vállalnak gyermeket - közölte a miniszterelnök szerdán a közösségi oldalán.