Hírek
2011. Szeptember 20. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: HírTV
Matthäusnak mennie kell

Menesztették a bolgár labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányát, Lothar Matthäust.
Boriszlav Mihajlov szövetségi elnök közös megegyezéssel bontott szerződést a korábban a magyar labdarúgó-válogatottat is irányító német szakemberrel.
Matthäus egy évig dolgozott a bolgár nemzeti csapat élén, amely jelenleg öt ponttal a negyedik helyen áll az Eb-selejtezők G csoportjában, és már nincs esélye kijutni a 2012-es lengyel-ukrán rendezésű kontinenstornára. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 07. 07:37, hétfő | Sport
Japán Nagydíj - Verstappen rajt-cél győzelmet aratott
A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull holland versenyzője rajt-cél győzelmet aratott a vasárnapi Forma-1-es Japán Nagydíjon.
2025. Április 07. 07:33, hétfő | Sport
Labdarúgó NB I - Kétgólos FTC-siker a derbin
A címvédő Ferencváros 2-0-s győzelmet aratott ősi riválisa, a vendég Újpest felett a labdarúgó OTP Bank Liga 26. fordulójának vasárnap esti zárómérkőzésén.
2025. Április 06. 08:16, vasárnap | Sport
Bundesliga - Lőw Zsolt irányításával megszerezte első győzelmét az RB Leipzig
A múlt vasárnap kinevezett Lőw Zsolt vezetőedző irányításával a Hoffenheim felett aratott 3-1-es szombati sikerrel megszerezte első győzelmét az RB Leipzig a német labdarúgó-bajnokság 28. fordulójában.
2025. Április 05. 08:01, szombat | Sport
Sportlövő vk - Péni István összetett puskában aranyérmes Buenos Airesben
Péni István aranyérmet nyert a férfi puskások 50 méteres összetett számában a sportlövők Buenos Aires-i világkupaversenyén.