Hírek
2019. Augusztus 29. 14:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Kelemen-Loboda Dorián terepakadályfutásban mérette meg magát

A dél-lengyelországi Nowy Saczban augusztus 24-én rendezték meg azt a Spartan Ultra Beast elnevezésű nemzetközi versenyt, melyen egy dombóvári fiatalember is rajthoz állt.
Az 54 kilométer hosszú, 60 akadállyal nehezített pályát Kelemen-Loboda Dorián 9 óra 3 perces idővel teljesítette. Az 1992-ben született sportoló - akit Berkes Gábor és Gábor Balázs készített fel a megmérettetésre - kategóriájában az előkelő negyedik helyet szerezte meg az erős mezőnyben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 17. 10:33, csütörtök | Helyi
Tolna vármegye tűzoltói 2025-ben is megküzdenek a lépcsőkkel
Április 12-én, szombaton a „Rollover” névre keresztelt lépcsőfutó bajnokság sorozat idei második versenyét bonyolították le a Balatonon.
2025. Április 15. 08:17, kedd | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum Dombóvár
Április hónap műtárgyának Fekete István és Piller Edith esküvői meghívóját választotta a múzeum.
2025. Április 14. 08:43, hétfő | Helyi
Az Apáczai Csere János Technikum csapata nyerte a Buzánszky Jenő Emléktornát
A hagyományos Buzánszky Jenő emléktornát hat középiskolai csapat részvételével rendezték meg Dombóváron, az MMSZ Esterházy Miklós Technikum műfüves pályáján.